‘MasterChef All Star’da ana kadroya giren isim belli oldu!

‘MasterChef All Star’da ana kadroya giren isim belli oldu!

‘MasterChef All Star’da ana kadroya giren isim belli oldu!,
27.06.2023 10:41
Son Güncelleme: 27.06.2023 10:41TV8’de ekrana gelen yarışma programı ‘MasterChef All Star’da ana kadro için mücadele hız kesmeden devam ediyor. Son bölümde, sezonun 12’nci yarışmacısı olabilmek adına 2021 grubu adayları yeniden tezgah başına geçti ve iki aşamadan oluşan oyuna katıldı.
İlk turda şefler, yarışmacılardan empanada tabağı yapmalarını istedi. Mehmet Şef, ilk turun sonlanmasının ardından tezgahları gezdiği esnada İbrahim’in çöpleri arasında bir ürün buldu ve ürünü kimin çöpe attığını sordu. Durumun ceza gerektirdiğini ifade eden şefe karşılık İbrahim, çöpe ürün atmadığını ve kimin olduğunu bilmediğini bildirdi.
 
Yarışın sonunda MasterChef ekibinin görüntüleri incelemesi ile ürünü çöpe atanın İbrahim olduğu belli oldu ve yaratıcılık turunda 7 dakika cezası verildi.
 
Tabaklarını çıkaran 2021 grubundan ikinci yani yaratıcılık turuna kalan isimler; İbrahim, Pelin, Burcu, Araz, Tunahan, Fatma ve Tahsin oldu.
 
Mücadelenin ikinci aşamasında da kuzu ciğeri ve krema ile 45 dakikada yaratıcı tatlar yapılması istendi. Şeflerin tabakları değerlendirmesinin ardında, son ikiye Araz ile Burcu kaldı.
 
Ana kadroda olan isimler: Güzide, Suna, Eda, Batuhan, Rıfat, Sefa, Tanya, Esra, Eray, Berker, Sergen, Burcu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın