Özkan Uğur entübe edildi

Özkan Uğur entübe edildi

Özkan Uğur entübe edild

3 kez kanseri yendi. Uzun süre tedavi gördü. Kemoterapi sonrası vücudu yorgun düştü. Yoğun bakımda tedavi gören Özkan Uğur entübe edildi.

MFÖ grubunun 3 üyesinden biri olan Özkan Uğur, 10 yıl önce lenfoma kanserine yakalandı. O gün bugündür savaş veren Uğur, tam 3 kez kanseri yenmeyi başardı.

Kemoterapi, Uğur’un bedenini yorgun düşürdü. 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören Uğur’un ciğerlerine müdahale edildi. 70 yaşındaki sanatçı son olarak entübe edildi.

MFÖ grubu üyesi Fuat Güner, doktorlarla konuştuğunu ve Uğur’dan 4-5 gün içinde güzel haber geleceğini söyledi.

Özkan Uğur’un eşi Aysun Uğur sosyal medya hesabından, sanatçının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Doktorlardan güzel haber aldıklarını belirten Uğur, “Yoğun bakımdan çıkacağına inancımız tamdır. Yakında iyi haberlerini de bizzat vereceğiz. Dualarınızı esirgemeyin.” dedi.

Özkan Uğur entübe edildi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise sosyal medya hesabı Twitter’den açıklama yaptı. Koca o açıklamada, “Tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Durumuyla ilgili olumlu gelişme haberlerini en kısa sürede verebilmeyi temenni ediyor. Kendisine ve sevenlerine geçmiş olsun diyorum” ifadesine yer verdi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Batuhan Mumcu da Özkan Uğur’u hastanede ziyaret etti. Eşi ve oğlundan durumu hakkında bilgi aldı. Mumcu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u da Uğur’un ailesiyle telefonda görüştürdü. Bakan Ersoy, aileye geçmiş olsun dileklerini ileterek bakanlık olarak her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.

Yoğun bakımdaki Özkan Uğur’a ‘geçmiş olsun’ mesajları yağdı: Atlatacaksın canımın içi
 

 

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın