Akıllı evlerin olmazsa olmazı 2023 en iyi robot süpürge tavsiye ve markaları

Akıllı evlerin olmazsa olmazı 2023 en iyi robot süpürge tavsiye ve markaları

Akıllı evlerin olmazsa olmazı 2023 en iyi robot süpürge tavsiye ve markaları,
Robot süpürgelerin ev temizliği yapma konusunda son yıllarda popüler hale gelmesiyle birlikte birçok marka ve model ortaya çıktı. Ancak en iyi robot süpürgeye sahip olmak için birçok faktör göz önünde bulundurulmalı. Bu faktörler arasında temizlik performansı, navigasyon teknolojisi, ses seviyesi, batarya ömrü ve fiyat gibi unsurlar yer alır. En iyi robot süpürge seçiminde kullanıcıların ev tipine ve ihtiyaçlarına göre doğru analizler yaparak karar vermeleri gerekir.

Sıra
Marka/Model
Çalışma Süresi
Toz Kapasitesi

1
Xiaomi Mi – Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+
180 dk
0,55 L

2
Xiaomi Mi – Mop 2 Pro
215 dk
0,5 L

3
Roborock Q7 Max Plus
180 dk
0,48 L

4
Roborock S7 Sonic
180 dk
0,5 L

5
Fakir Robert RS 770
150 dk
0,45 L

6
iRobot Roomba 693
60 dk
0,6 L

7
iRobot Roomba S9+
75 dk
0,55 L

8
iRobot Roomba i7+
75 dk
0,4 L

9
Grundig VCR 9031
150 dk
0,5 L

10
Lydsto R1-D
250 dk
0,4 L

11
Tefal X-Plorer Serie 75
120 dk
0,4 L

12
Electrolux Pure I9.2
60 dk
0,5 L

13
Homend Alex 1282H
140 dk
0,6 L

14
Anker Eufy RoboVac X8
100 dk
0,8 L

15
Yeedi Vac Station
180 dk
0,57 L

16
Yeedi Mop Station DVX46
180 dk
3,5 L

17
Hoover H-GO 300 HYDRO
120 dk
0,35 L

18
Arzum AR4304 Robotek X4 Lds
150 dk
0,6 L

19
Robx R7
240 dk
0,3 L

20
Arçelik Robo RS 3121 Imperium
110 dk
0,5 L

1. En iyisini isteyenlere: Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+

Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+ öne çıkan özellikleri

5200 mAh kapasitesindeki lityum iyon pili, şarj konusunda avantaj sunuyor.

3D Cross özelliği ile engelleri tespit ediyor ve onlardan kaçabiliyor. 20 mm’ye kadar yüksek engelleri ise tırmanarak aşabiliyor.

3VSLAM 3D teknolojisinin yardımıyla arttırılmış akıllı tarama özelliğine sahip olan cihaz, temizlik rotasını kendi takip edebiliyor.

Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+, son derece kullanışlı ve etkili bir temizleyicidir. İki farklı temizleme modu sunan bu cihaz, evinize ya da ofisinize uygun bir şekilde kullanılabilir. Vakumlu mod, zemini önce toz ve kiri emer, ardından paspaslama moduyla yüzeyi temizler. Böylece, hem zemini temizler hem de paspaslama işlemi yapar.
Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+ aynı zamanda birçok sensörü de içinde barındırır. Bu sensörler sayesinde cihazın zemin yüzeyini tanıması ve engellere çarpması önlenir. Ayrıca, cihazın bataryası oldukça dayanıklıdır ve tek şarjla 2 saat boyunca çalışabilir.
Cihazın en büyük avantajı, özellikle temizlik yapmakta zorlanan kişiler için oldukça kullanışlı olmasıdır. Ayrıca, temizlik sırasında zemindeki tozu ve kiri havalandırmadan, toz torbası sayesinde kolayca toplayarak temizlik işlemini daha hijyenik bir hale getirir.
Kimler almalı?
Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+ özellikle evinde sert zeminler (parke, seramik, laminat) olan ve bu zeminlerde sık sık leke ve kiri temizlemek zorunda olan kişiler için uygun bir seçenek. Ayrıca, bu cihazın kullanımı oldukça kolay ve akıllı sensörler sayesinde evinizi etkili bir şekilde temizlerken mobilyalarınızı veya duvarlarınızı hasara karşı korur. Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+, evlerinde temizlik yaparken zaman kazanmak isteyen, ancak aynı zamanda kaliteli bir temizlik sonucu elde etmek isteyen kişiler için de ideal.
Ürünü İncele
Xiaomi Mi Vakumlu Temizleyici Paspas 2 Pro+ kullanıcı yorumları

“Ürün çok başarılı, Mi Home uygulamasını yükleyip ayarlayınca, haftalık istediğiniz gün ve saatte temizlik yaptırabiliyorsunuz. İlk kurulumda wifi ağınıza bağlanabilmesi için üstteki iki tuşa birlikte bir süre basmanız gerekiyor. Ürünü çok sevdik başarılı. Herkese tavsiye ediyorum.”

“Olabildiğince iyi süpürüyor fakat haritalama modu ile kullandığım için henüz köşelerdeki performansını görmedim ama onun dışında tertemiz yaptı evi, iki katlı ev olduğu için alt katın haritasını çıkarttım üst kata çıkartıp çalıştırdığımda yeni yer algılandı diyip tekrar harita çıkarttı sonra standa gidip alt katı gösterdi. Bunun dışında gözünüz kapalı tavsiye edebilirim.”

2. Tercihi her zaman kaliteden yana olanlara: Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro

Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro öne çıkan özellikleri

5200 mAh kapasitesindeki lityum iyon pili, şarj konusunda avantaj sunuyor.

Akıllı yapısı sayesinde parke, fayans, halı ve özel iç mekanlarda zemin tipine takılmadan süpürme işlemi yapabiliyor.

3000 Pa emiş gücü, maksimum seviyede temizlik avantajı yaratıyor.

Sepette %10’a varan indirimler kazanmak için tıklayın!
Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro, ev temizliği için oldukça kullanışlı bir robotik cihazdır. Bu cihaz, Xiaomi’nin kaliteli teknolojik ürünleri arasında yer alır. Robot süpürge ve mop işlevleri ile donatılmış olan Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro, evinizin temizliğini yapmanın kolay ve pratik bir yoludur.
Bu robot süpürge mop, yüksek hassasiyetli lazer algılama teknolojisi sayesinde evinizin her köşesini algılayarak, engelleri tespit eder ve kolayca atlatır. Ayrıca, 2.5 cm’ye kadar yüksekliği olan engelleri de kolayca aşabilme özelliği vardır. Bu sayede, evinizi etkili bir şekilde temizleyebilir ve zahmetsizce köşe bucak gezebilir.
Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro, özellikle evcil hayvan sahipleri ve çocuklu aileler için ideal bir seçimdir. Robotun 550 ml’lik toz haznesi ve 250 ml’lik su tankı sayesinde, evinizdeki toz, kıl ve diğer kirleticileri kolayca toplayabilir ve ardından temizlik sonrası mop fonksiyonu ile zemini de temizleyebilir. Ayrıca, uygulama üzerinden kontrol edilebilir, bu sayede işlemi başlatmak ve durdurmak için telefonunuza bakmanız yeterlidir.
Kimler almalı?
Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro, evinde temizlik yapmak için zamanı sınırlı olan, hareketli ve yoğun yaşam tarzı olan herkes için uygun bir seçenek. Özellikle evcil hayvan sahipleri için idealdir, çünkü evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir. Ayrıca, akıllı navigasyon özellikleri sayesinde evin tüm katlarını ve odalarını etkili bir şekilde süpürüp temizleyebilir. Robot süpürge, hassas sensörler ve güvenlik özellikleriyle donatılmıştır, bu nedenle evinizdeki mobilya ve diğer eşyalara zarar vermeden hareket eder. Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro, ev temizliğini kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için mükemmel bir seçim.
Ürünü İncele
Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge Mop 2 Pro kullanıcı yorumları

“Ürünü aldıktan sonra fiyat düşünce Amazon Müşteri Hizmetleri aradaki farkı hemen hediye çeki olarak tanımladı. Ürüne gelince; almadan önce piyasadaki tüm robot süpürgeleri araştırdım. Çoğu ürünün çekim gücü 2200 ile 2700 PA civarında.Bu ürünü diğer cihazlardan ayıran en önemli fark ise 3000 PA olmasıydı. Çekim gücü muazzam.”

“Ürün iki gün içinde elime geçti. Haritalamayı kısa sürede tamamladı. Yedek fırça, temizleme aparatı, yedek mop kutu içeriğinde mevcut. Tam temizlik ile başlatıp sonrasında haznesini temizledim, hiçbir sorun yok gibi görünüyor. Haritalamadaki ufak sorunları süpürürken düzeltti, yazılım güncellemesi sonrasında daha da güzel yol haritası çıkarıyor. Telefon uygulaması da gayet pratik. Eviniz ürünün kullanımı için uygunsa kesinlikle memnun kalacağınız bir ürün.”

3. Üst seviye emiş gücü: Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

4200 Pa yüksek emiş gücü sayesinde döşeme çatlakları arasındaki kirlere bile ulaşabiliyor.

Dolu şarjla 3 saate kadar kesintisiz temizlik yapabiliyor.

Çocuk kilidi özelliği sayesinde çocuk ve evcil hayvanların ürünü çalıştırmasının önüne geçiliyor.

Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge, son derece kullanışlı ve verimli bir temizleme aracıdır. Bu robot süpürge, güçlü bir vakum motoru ve etkili bir filtreleme sistemi sayesinde evinizdeki tozları ve kirleri kolayca temizler. Ayrıca, akıllı sensörleri sayesinde evinizi tarar ve en iyi temizlik rotasını belirler, bu sayede işlemin daha hızlı ve verimli olmasını sağlar.
Q7 Max Plus, mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Uygulama, temizlik sürecinin ilerlemesini takip etmenizi ve süpürgeyi programlamak için kullanabileceğiniz bir zamanlama işlevi de sunar.
Süpürge, farklı yüzeylerde çalışmak üzere tasarlanmıştır ve otomatik olarak mod değiştirir. Bu sayede, halılar, sert zeminler veya farklı yüzeyler arasında geçiş yaparken herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerektirmez.
Kimler almalı?
Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge, evinde düzenli temizlik yapmak isteyen ve teknolojiyi hayatlarına entegre etmek isteyen herkes için uygun bir seçenek. Özellikle evinde evcil hayvanı olanlar ve alerjisi olanlar için idealdir, çünkü güçlü emiş gücü sayesinde evcil hayvan tüylerini ve alerjenleri hapsedebilir. Ayrıca, akıllı navigasyon sistemi sayesinde evinizi daha verimli bir şekilde temizler ve size zamandan tasarruf sağlar. Kullanımı kolay ve programlanabilir özellikleri ile de işlerinizi kolaylaştırır.
Ürünü İncele
Roborock Q7 Max Plus Siyah Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumları

4. Kontrol tamamen sizde: Yeni teknolojileri keşfedin: Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge

Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

5200 mAh yüksek kapasiteli bataryası, uzun bir temizlik imkânı sağlıyor.

Dakikada 3000 kez fırçalama hızı sunan ürün, en zorlu lekeleri kolayca temizliyor.

2500 Pa emiş gücü sayesinde halı diplerindeki kırıntıları kolayca emebiliyor.

Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge, son teknolojiye sahip bir robot süpürge ve moplama cihazıdır. S7, 2500Pa’lık bir emiş gücü ve robotun zemin yüzeyine uyum sağlayan özel bir süpürme ve moplama teknolojisi ile donatılmıştır. S7, birçok farklı yüzey tipi için uygun olan ortalama bir evde yaklaşık 2 saatlik bir temizleme süresine sahiptir.
S7, akıllı ev teknolojisiyle uyumlu olan bir robot süpürge olduğundan, kullanıcılar cihazı mobil uygulama veya sesli asistanlar aracılığıyla kontrol edebilirler. Ayrıca, cihaz, kullanıcıların istediği zaman ve istedikleri yerden temizlik sürecini izlemelerine olanak tanıyan bir kamera sistemi ile de donatılmıştır.
S7 Sonic Mopping özelliği, robotun moplama işlemi sırasında ultra yüksek frekanslı bir titreşim göndermesini sağlayarak zemin yüzeyindeki inatçı lekeleri temizlemeye yardımcı olur. Buna ek olarak, robotun sensörleri, halı ve diğer yüksek profil yüzeylerde moplamayı otomatik olarak durdurur, böylece zemin yüzeyine zarar vermez.
Kimler almalı?
Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge, evindeki temizliği daha etkili ve verimli hale getirmek isteyen herkes için uygun bir seçenek. Özellikle evdeki sert zeminler (ahşap, seramik, taş vb.) üzerinde yaşayanlar için ideal bir seçim. Robot süpürge, akıllı navigasyon sistemi sayesinde evinizi tarayarak en verimli temizlik rotasını belirler. Ayrıca, Sonic Mopping teknolojisi sayesinde zeminleri temizlerken aynı zamanda 300 kez titreşerek inatçı lekeleri çıkarmaya yardımcı olur. Bu nedenle, temizlik yapmak için zamanı olmayan veya temizlikle uğraşmak istemeyenler için de mükemmel bir seçenek.
Ürünü İncele
Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumları

“İş yükümü bayağı hafifletti. Çalışan bayanlar için mükemmel. Evim hep tertemiz. Sesi de hiç yüksek değil; en güçlü çekişinde bile yanımızda süpürürken rahatlıkla yemek yiyebiliyor, TV izleyebiliyoruz. Ben memnun kaldım, sadece yüksek olduğu için bazı mobilyalarımın altına girmedi, onu da destek ayakla çözeceğiz.”

“Ürün son derece kullanışlı. Evde yatarken çocuklar veya eşiniz yere bir şey döktüğünde dert etmenize gerek yok. Bırakın robot bölgesel temizliğini yapsın. İşten eve gelmeden temizlenmiş bir ev ve daha neler. Pek çok artısı var.”

5. Yılların gücü: Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge

Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

4000 Pa’lık vakum gücü, muhteşem bir performans sergiliyor.

5200 mAh yüksek kapasiteli pile sahip model, bataryası azaldığında otomatik olarak şarj olmaya gidebiliyor.

Sessiz ve turbo gibi farklı çalışma seçenekleriyle kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge, güçlü motoru ve akıllı teknolojisi sayesinde ev temizliği konusunda oldukça etkili bir cihazdır. Robot süpürge, akıllı sensörleri sayesinde evin içindeki engelleri algılayarak onları aşabilir ve güvenli bir şekilde temizliğine devam edebilir. Ayrıca, farklı yüzeylerde de etkili bir temizlik sunan özel fırçaları sayesinde, halılar, ahşap ve laminat zeminler gibi farklı yüzeylerde de etkili bir temizlik yapabilir.
Robot süpürge, temizlik sırasında sessiz çalışması ile de dikkat çekiyor. Bu sayede, evinizi temizlemek için robot süpürgeyi çalıştırırken rahatsız edici bir gürültüye maruz kalmazsınız. Ayrıca, temizlik sonrasında robot süpürge otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj eder ve bir sonraki kullanıma hazır hale gelir.
Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge, akıllı teknolojisi sayesinde ev temizliğinde pratik bir çözüm sunar. Kullanımı kolay ve verimli olan bu robot süpürge, evinizi temizlemek için harcadığınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Evinizi temizlemek için bir robot süpürge arıyorsanız, Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge’yi tercih edebilirsiniz.
Kimler almalı?
Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge, evlerinde temizlik yapmak isteyen ancak yoğun iş temposu veya diğer sebeplerle zamanı sınırlı olan kişiler için uygun bir seçenek. Ayrıca, mobilyaları veya duvarlarına zarar vermeden etkili bir şekilde temizlik yapabilen bir robot süpürge arayanlar için de uygun. Akıllı navigasyon sistemi sayesinde, evin her köşesini tarar ve en verimli yolu bulur. Evcil hayvan sahipleri için de ideal bir seçenek olan Fakir Robert Rs 770, evcil hayvan tüylerini hapsedebilir ve evin hava kalitesini iyileştirebilir.
Ürünü İncele
Fakir Robert Rs 770 Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumları

“Başka bir markanın almıştım sorun çıkınca Fakir aldım ve memnunum. Daha hızlı, sensör sayısı daha fazla. Engellere çarpmıyor. Bazen uygulamada problem çıkıyor merkez kaynaklı bazen haritada kafası karışıyor ama reset attığımızda güncelliyor hemen kendisini. Bebeğim var ve iyi ki almışım dediğim bir ürün. Zamanımız bize kalıyor. Sürekli mop özelliğini kullandığım için yerde toz bile olmuyor. Gün içinde istediğimiz kadar çalıştırıyoruz, her yer tertemiz.”

“Ürün çok güzel ve haritalandırmayı gayet başarılı bir şekilde yapıyor. Engel aşma konusunda da beklediğimden daha iyi bir performans gösteriyor. 120 m2’lik 3+1 evi iki saate yakın bir sürede haritalandırdı. Kullanmaya başlamadan önce uygulama içindeki ‘haritayı kaydet’ bölümünü açmanız iyi olacaktır. Yoksa yaptığınız işlem boşa gidebilir. Gördüğüm tek eksi yanı ise haritalandırma yapıldıktan sonra silme işleminde dört adetten fazla halı bölgesi seçilemiyor. Ama bu sıkıntı da uygulamaya gelecek bir güncelleme ile düzeltilebilir.”

6. Temizlik benim işim diyenlere: iRobot Roomba 693 Robot Süpürge

iRobot Roomba 693 Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Geniş kapasiteli AeroVac toz toplama haznesi sayesinde sürekli hazne değişimine ihtiyaç duymuyor.

Karanlıkta bile temizliğe ara vermeden devam edebiliyor.

Yüksek verimli filtresi sayesinde en küçük partikülleri bile yakalıyor.

iRobot Roomba 693, ev temizliği konusunda oldukça popüler bir robot süpürge modelidir. Bu robot süpürge, evdeki tüm zeminleri otomatik olarak temizlemek için tasarlanmıştır. Bu, halı, ahşap zemin, fayans ve laminat gibi farklı zemin türlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabilir.
Roomba 693, üstün navigasyon teknolojisi sayesinde etkili bir şekilde çalışır. Sensörleri sayesinde engellere çarpmadan evin içinde dolaşabilir. Ayrıca, kirli alanları tespit ederek yoğunlaştığı yerlerde daha uzun süre temizlik yapar.
Bu robot süpürge, Amazon Alexa veya Google Assistant gibi diğer akıllı ev cihazlarıyla da entegre edilebilir. Bu sayede, telefonunuzu kullanarak Roomba’yı kontrol edebilir ve programlayabilirsiniz.
Roomba 693 ayrıca, evcil hayvan sahipleri için de ideal bir seçenektir. Bu robot süpürge, evcil hayvan tüyleri ve diğer küçük parçacıkları hızlı bir şekilde temizleyebilir.
Kimler almalı?
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge, evlerinde pratik ve kolay bir temizlik aracı arayan herkes için uygun bir seçenek. Bu robot süpürge, akıllı navigasyon sistemi sayesinde evinizi tarar ve en etkili temizlik rotasını belirler. Ayrıca, evcil hayvan sahipleri için özellikle uygun olan Roomba 693, evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri kolayca hapsedebilir. Bunun yanı sıra, akıllı telefon uygulaması aracılığıyla da kontrol edilebilir ve programlanabilir, bu nedenle ev temizliğini daha kolay hale getirir.
Ürünü İncele
iRobot Roomba 693 Robot Süpürge kullanıcı yorumları

“Bu teknolojiyle tanışmak için başlangıç seviyesinde gayet başarılı. Haritalama yapamamasının dezavantajı kafasına göre takılması ve her yeri süpürüp süpürmediğinden emin olamamanız. Tavsiyem oda oda bırakıp kapıyı kapatmanız. İstasyona dönememesi de başka bir dezavantaj.”

“Ürün gayet güzel temizliyor. Haritalama yok , girmesini istemediğiniz odaların kapısını kapatmanız yeterli. Uygulamadan evde olmasanız da çalışıp çalışmadığını devam edip etmediğini takip edebiliyorsunuz bir yere takılırsa bildirim geliyor istasyona gönderebiliyorsunuz.”

7. Evcil hayvanlı evler için ideal: iRobot Roomba S9+ Robot Süpürge

iRobot Roomba S9+ Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Üstün navigasyon özellikleri sayesinde akıllı haritalama yaparak evin her tarafını temizleyebiliyor.

Uygulama üzerinden robot süpürgenin bulunması, istenmeyen ortamlar veya yakın temasa girmesi üstenmeyen nesneler kolayca belirlenebiliyor.

Üç aşamalı geliştirilmiş emiş gücü sayesinde halı diplerine sıkışmış hayvan tüylerini kolayca emebiliyor.

iRobot Roomba S9+ robot süpürge gerçekten etkileyici bir cihaz. Bu robot süpürge, bir dizi akıllı teknolojilerle donatılmış ve evinizi temiz tutmak için gerçekten olağanüstü bir iş çıkarır. S9+ modeli, birçok kullanıcının hayallerini süsleyen özellikleriyle dikkat çekiyor.
Bu robot süpürge, Clean Base adı verilen bir şarj istasyonuna sahip. Bu şarj istasyonu, robotun toz kabına doldurduğu kirleri ve diğer kalıntıları otomatik olarak boşaltır. Böylece, robotu her kullanım sonrası elle temizleme ihtiyacı ortadan kalkar ve evinizi temiz tutmak için daha fazla zaman ve enerji harcamanız gerekmez.
S9+ ayrıca, evinizi daha verimli bir şekilde temizlemek için iki farklı harita oluşturabilen bir navigasyon sistemi kullanır. Bu sayede, robotunuzun daha önce temizlediği yerleri hatırlaması ve hangi alanların daha öncelikli olduğunu belirlemesi mümkün olur. Bu özellik, robotunuzun daha akıllıca hareket etmesini sağlayarak, temizleme işleminin daha kısa sürede tamamlanmasına yardımcı olur.
Son olarak, S9+ modeli, uygulama üzerinden yönetilebilen bir robot süpürge olduğu için, evinizi temizleme işlemine her zaman ve her yerden kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, evde olmadığınız zamanlarda bile robotunuzu çalıştırabilir veya temizleme işlemi tamamlanana kadar izleyebilirsiniz.
Kimler almalı?
iRobot Roomba S9+ Robot Süpürge, yoğun bir yaşam tarzına sahip olan ve evlerindeki temizlik işlerini otomatikleştirmek isteyen kişiler için uygun bir seçenek. Bu robot süpürge, akıllı navigasyon sistemleri sayesinde evin tüm odalarını tarayabilir, kir ve tozları emebilir ve hapsedebilir. Ayrıca, çarpışma önleyici sensörleri sayesinde mobilyalarınıza veya duvarlarınıza zarar vermeden hareket eder. Evde evcil hayvan besleyenler veya alerjisi olanlar için de idealdir, zira Roomba S9+ tüyleri ve diğer alerjenleri hapsedebilir. Bu robot süpürge, ev temizliğini daha kolay ve zahmetsiz hale getiren etkili bir temizlik aracıdır.
Ürünü İncele
iRobot Roomba S9+ Robot Süpürge yorumları

“Özelleştirilebilir uzak durma özelliğiyle yanına yaklaşmasını istemediğiniz eşyalarınıza gitmiyor. Evimde ufak bir ahşap atölyem var, haliyle çok fazla toz birikiyor, bu ürün bütün atölyeyi başarılı bir şekilde tertemiz yapıyor. Ben memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla size de öneririm.”

“Robot süpürge almak için çok direnmiştim ama taşındığımız evimizin büyük olması nedeniyle ihtiyaç haline gelmişti. Eşimle birlikte onca araştırmadan sonra iRobot’da karar kıldık. Şimdi kendime kızıyorum neden bunca zaman almamışım diye. Özellikleri tatmin edici. Tavsiye ediyorum.”

8. Güvenli ve pratik özellikler: iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Hassas temaslı tamponu sayesinde mobilyalara ve perdelere zarar vermiyor.

Ürünün toz haznesi, kolaylıkla çıkarılıp temizlenebiliyor. Böylece her zaman hijyenik şekilde kullanılabiliyor.

Üstün navigasyon ve haritalama sistemi sayesinde evin her bölgesini tanımlayarak hafızasına kaydediyor.

iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge hakkında samimi bir inceleme yazabilirim. Roomba i7+ son derece akıllı bir robot süpürge ve ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
İlk olarak, Roomba i7+’ın en büyük özelliği, Clean Base adı verilen bir temizleme istasyonuna sahip olmasıdır. Bu istasyon, robotun topladığı tüm kirli atıkları toplamak ve atmak için kullanılır. Bu, kullanıcılara herhangi bir kirli işlem yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır ve evdeki havayı temiz tutmak için çok önemlidir.
Ayrıca Roomba i7+’ın akıllı navigasyon sistemi de oldukça etkilidir. Bu özellik, robotun evinizi tanımasına ve en iyi temizlik rotalarını belirlemesine olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların uygulama üzerinden programlama yaparak, robotu sadece belirli odaları temizlemeye yönlendirmelerine de izin verir.
Kimler almalı?
iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge, evinde temizlik yapmak isteyen ancak zamanının sınırlı olduğu veya temizlik işini sevmeyen herkes için uygun bir seçenek. Bu robot süpürge, akıllı navigasyon özellikleri sayesinde evinizi tarayarak en verimli şekilde temizler ve ayrıca toz, kir ve evcil hayvan tüylerini hapsederek evinizi daha sağlıklı bir ortama dönüştürür. Ayrıca, özel olarak tasarlanmış olan temizlik istasyonu sayesinde robot süpürge, toz ve kir dolu haznesini otomatik olarak boşaltır ve kendisiyle ilgilenmenize gerek kalmaz. Bu nedenle, temizlik yapmakla uğraşmak istemeyen ancak evinin temiz kalmasını isteyen herkes için ideal bir seçenek olarak değerlendirilebilir.
Ürünü İncele
iRobot Roomba i7+ Robot Süpürge yorumları

“Sevdiğim yönleri: Nispeten karanlık evde, mobilyaların yerini iş esnasında oynatmama rağmen oldukça başarılı şekilde yuvasını buldu. Yüksek halılara iyi tırmandı. Çalıştığı odaların alarmlarını geçici olarak devre dışı bırakıp çevresini görmesi için ışıklarını açabiliyorsunuz. Sevmediğim yönleri: Boşaltma motoru çok sesli. Temizleme sırasında birden fazla kere evine döndü, nispeten küçük bataryasını tekrar doldurdu ve küçük toz haznesini boşaltması gerekti. Pili hızlı şarj edemediğinden üçüncü gidişinde temizliğe bir iki saat ara vermek zorunda kaldı.”

“Birkaç kere öğrenme sürüşü yaptıktan sonra evin şemasını çıkartıyor. Bu sürüşler sırasında sandalye yer üstünde duran biblo gibi objeleri kaldırmak gerekiyor. Şema çıktıktan sonra şemayı istediğiniz gibi tamamlamak çok kolay. Temizleme sırasında takılan bir kürdan oto boşaltmayı engelledi. Hata mesajları çok başarılı. Genel olarak beni çok tatmin etti.”

9. Tercihlerinize göre çalışan: Grundig Vcr 9031 Robot Süpürge

Grundig Vcr 9031 Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Tam dolu şarjla 150 dakikaya kadar kesintisiz çalışabiliyor.

0.5 L kapasitesindeki toz filtresi, uzun temizliklerde fayda sağlıyor.

Mobil uygulama üzerinden hangi gün ve saatlerde çalışacağı otomatik olarak programlanabiliyor.

Grundig VCR 9031 Robot Süpürge, ev temizliğinde otomatik bir çözüm arayanlar için harika bir seçenektir. Robot süpürge, evinizin farklı bölgelerine gidebilir ve o bölgedeki tüm kirleri temizleyebilir. Akıllı navigasyon sistemi sayesinde, evinizdeki tüm engelleri algılayabilir ve çarpışmaları önlemek için manevralar yapabilir.
Grundig VCR 9031, oldukça sessiz çalışır ve düşük ses seviyesi sayesinde rahatsız edici bir gürültüye neden olmaz. Ayrıca, 120 dakika boyunca kesintisiz temizlik yapabilen güçlü bir bataryaya sahiptir. Batarya düştüğünde, robot süpürge şarj istasyonuna kendisi geri döner ve otomatik olarak şarj olur.
Süpürge, evinizin her köşesini temizleyebilmek için farklı modlara sahiptir. Spot modu, özellikle kirli bölgeleri temizlemek için tasarlanmıştır. Kenar modu, duvar ve mobilyaların yanındaki kirleri temizler. Random modu ise, odanın farklı yerlerine rastgele gider ve her yerdeki kirleri temizler.
Grundig VCR 9031, uygun fiyatı, pratik kullanımı ve etkili temizleme performansı ile ev temizliği için harika bir seçenektir. Eğer evinizin temizliğini daha kolay ve verimli hale getirmek istiyorsanız, bu robot süpürge sizin için ideal bir seçim olabilir.
Kimler almalı?
Grundig Vcr 9031 Robot Süpürge, özellikle yoğun iş temposu ve zaman sıkıntısı olan kişiler için uygun bir seçenek. Bu robot süpürge, ev temizliğini kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için tasarlanmış. Ayrıca, hareket halindeyken ya da evde olmadığınızda bile evinizi temiz tutmanızı sağlar. Özellikle evcil hayvan sahipleri için de ideal bir seçenek, zira evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir. Bu nedenle, Grundig Vcr 9031 Robot Süpürge, yoğun bir yaşam tarzına sahip olan ve ev temizliği yapmak için sınırlı zamanı olan kişiler için mükemmel bir seçimdir.
Ürünü İncele
Grundig Vcr 9031 Robot Süpürge yorumları

“2+1 evim giriş katında ve ben sürekli pencereleri açık tuttuğum için aşırı tozlanıyordu. Aldığıma çok memnunum. Çok reklamı yapılmayan bir cihaz bence zira bazı özelliklerini alınca anlıyorsunuz. Haritalandırması ve yerini bulması harika. En kullanışlı özelliği programlanabilmesi. Örneğin, pazartesi şu saate oturma odası ya da salı günü yatak odası gibi haftalık plan yapıp sadece toz haznesini boşaltıyorsunuz ev her zaman tertemiz oluyor. Ayrıca kendi kumandası da var evde internet kesikse çalıştırmak için.”

“Makinenin performans konusunda muadillerinden bir fazlası veya eksiği olduğunu düşünmüyorum, ama satış sonrası yedek parça ve servis konusunda iki üç sene sonra muhatap bulabileceğim konusunda daha çok güven veriyor.”

10. Akıllı şarj sistemi: Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas öne çıkan özellikleri

Akıllı haritalama özelliği sayesinde farklı zemin tiplerine kolayca uyum sağlıyor.

5200 mAh kapasitesinde lityum iyon pili, uzun saatler aralıksız temizlik yapılmasına imkân tanıyor.

Kenar takip özelliği sayesinde köşelerde birikmiş kirleri ortadan kaldırıyor.

Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, ev temizliği konusunda oldukça başarılı bir cihazdır. Hem süpürge hem de paspas özelliklerini bir arada sunan bu robot, evinizi temizlemek için oldukça etkili bir şekilde çalışır.
Öncelikle, Lydsto R1-d’nin kullanımı oldukça kolaydır. Cihazın üzerindeki düğmeler sayesinde, robotu kolayca kontrol edebilir ve temizlik işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca, cihazın mobil uygulaması sayesinde, robotunuzu uzaktan kontrol edebilir ve temizlik programlarını özelleştirebilirsiniz.
Lydsto R1-d’nin en iyi özelliklerinden biri de, engelleri algılayabilen ve kaçınabilen bir sensör sistemi olmasıdır. Böylece, mobilyalarınıza ve diğer ev eşyalarınıza zarar vermeden temizlik yapabilirsiniz. Ayrıca, robotun paspas özelliği de oldukça başarılıdır. Yumuşak bir paspas ile donatılmış olan robot, sert zeminlerde bile lekeleri kolayca temizleyebilir.
Sonuç olarak, Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, ev temizliği konusunda oldukça etkili bir cihazdır. Kullanımı kolay, sensör sistemi başarılı ve paspas özelliği de oldukça etkilidir. Bu nedenle, evinizin temizliği için bu cihaza güvenebilirsiniz.
Kimler almalı?
Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas, evlerinde temizliği kolaylaştırmak isteyen ve zamanını daha verimli kullanmak isteyen herkes için uygun bir seçenek. Robot süpürge, akıllı navigasyon sistemi sayesinde evinizi tarar ve programlanmış bir rota takip ederek en verimli şekilde temizlik yapar. Ayrıca, paspas özelliği sayesinde zeminlerinizi temizleyebilir ve suyu dengeli bir şekilde dağıtarak iz bırakmadan temizlik yapar. Bu özellikleri sayesinde, ev temizliği yapmak için çok az çaba harcamak isteyenler, çalışanlar ve evde sıkı zamanı olmayanlar için ideal. Ayrıca evcil hayvan sahipleri için de harika bir seçenek, zira robot süpürge evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir.
Ürünü İncele
Lydsto R1-d Akıllı Robot Süpürge ve Paspas yorumları

“Buradan Lydsto Türkiye ekibine ilgilerinden çok teşekkür ediyorum. Ürün çok güzel ve kaliteli, fiyatı muadillerine göre gayet uygun. Evi süpürmesi ve yapaz zekası harika, haritalandırması da süper. Kesinlikle tavsiye ederim.”

“Çok araştırdım. Gerçekten fiyat performans ürünü. Temizlik yapıp üstüne çalıştırdık, çıkan tozlara inanamadık. Sensörleri müthiş. Pat küt diye girmiyor eşyalara. Çok kontrollü. Haritalama efsane. Biz çok memnun kaldık. Eşim için epey bir kolaylık oldu. Şiddetle tavsiye ederim.”

11. Bütün yüzeylerde verimli temizlik: TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge

TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Uzun ömürlü bataryası sayesinde tam dolu şarjla 120 metrekare alanı temizleyebiliyor.

Mobil uygulama üzerinden kontrol edilip çeşitli özelleştirmeler yapılabiliyor.

Farklı güç modları sunan model, eco modunda sessiz ve verimli bir performans sergiliyor.

TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75, evcil hayvan dostu akıllı robot süpürge olarak tasarlanmış bir cihazdır. Bu robot süpürge, evcil hayvan sahipleri için mükemmel bir çözüm sunar, çünkü evdeki kılları, tüyleri ve kirleri kolayca temizler. Ayrıca, akıllı teknolojisi sayesinde, etrafındaki engelleri algılayabilir ve evinizi temizlemek için en uygun yolunu bulabilir.
RG7675, Mop özellikli bir robot süpürge olarak da tasarlanmıştır. Bu özellik sayesinde, sert zeminlerde temizlik yaparken aynı zamanda zeminleri de siler. Bu özellikle, evinizdeki toz ve kirlerin tamamen temizlenmesi için ekstra bir etki yaratır.
Ayrıca, RG7675’in kullanımı da oldukça kolaydır. Tüm kontrolleri cihazın üzerinde bulunan düğmelerle yapılır ve kullanımı çok sezgiseldir. Ayrıca, cihazı programlayabilirsiniz, böylece evinizin temizliği için en uygun zamanı seçebilirsiniz.
Genel olarak, TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge, evcil hayvan sahipleri için mükemmel bir çözümdür. Akıllı teknolojisi, Mop özelliği ve kullanım kolaylığı, evinizin temizliğini kolaylaştırır.
Kimler almalı?
TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge, evinde evcil hayvan besleyen kişiler için uygun bir seçenek. Bu robot süpürge, evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri kolayca temizleyebilir ve bu nedenle evcil hayvanlardan kaynaklanan sorunları hafifletir. Ayrıca, ev sahiplerinin hayatını kolaylaştırmak için akıllı bir navigasyon sistemi kullanır ve programlanmış rotaları takip ederek en verimli şekilde temizlik yapar. TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge, ev temizliği konusunda zaman ve çaba tasarrufu sağlar ve bu nedenle evcil hayvan sahipleri için ideal.
Ürünü İncele
TEFAL RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Evcil Hayvan Dostu Akıllı Robot Süpürge yorumları

“Ürün güzel paketlenmiş, hasarsız bir şekilde elimize ulaştı. Öncelikle piyasada bulunan birçok ürüne nazaran büyük olduğunu söyleyebilirim. İlk başta haritalandırmada hata verdi silip baştan yaptığımda gayet güzel haritalandırdı. Gayet iyi temizliyor tavsiye ederim.”

“Yeni aldım ve iki kez kullandım ama büyük rahatlık. Ben Tefal’i servis ağı için tercih ettim. Bir sorun çıkarsa muhatap bulmak çok önemli. Ürün eksiksiz olarak geldi. Kurulumu kolay. Çok araştırıp aldım iyi ki almışım. Kendime yaptığım en büyük iyilik oldu. Ben kahve içerken o süpürüp siliyor sefam olsun.”

12. Süper hızlı şarj: Electrolux Pure i92 PI92-6DGM Üçgen Tasarımlı Robot Süpürge

Electrolux Pure i92 PI92-6DGM Üçgen Tasarımlı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Tam dolu şarjla 120 dakikaya kadar temizlik yapabiliyor.

Üçgen tasarımı ve alçak yapısı sayesinde dar alan ve köşelerde başarılı bir temizlik performansı sergiliyor.

İki lazer işaretleyicisi ve yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde rahatlıkla yönünü bulabiliyor.

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!
Electrolux Pure i92, üçgen tasarımı sayesinde köşelerdeki kirleri bile kolayca temizleyen akıllı bir robot süpürgesidir. Bu ürünün en büyük avantajlarından biri, yüksek performanslı HEPA filtre sistemi sayesinde havayı temizlemesidir. Bu özellik, özellikle evde alerjisi olanlar için son derece faydalıdır.
Pure i92, akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilir ve temizlik programları kolayca ayarlanabilir. Ayrıca, otomatik şarj özelliği sayesinde pili azaldığında kendiliğinden şarj olur ve temizlik işlemine kaldığı yerden devam eder. Bu özellik, özellikle büyük evlerde ve uzun süren temizlik işlemlerinde oldukça kullanışlıdır.
Pure i92’nin tek dezavantajı, fiyatının biraz yüksek olmasıdır. Ancak, ürünün sağladığı faydalar düşünüldüğünde, uzun vadede kesinlikle fiyatına değecektir. Electrolux Pure i92, üstün performansı ve kullanım kolaylığı sayesinde kesinlikle tavsiye edebileceğim bir robot süpürge modelidir.
Kimler almalı?
Electrolux Pure i92 PI92-6DGM Üçgen Tasarımlı Robot Süpürge, evindeki temizlik işlerini hızlı ve kolay bir şekilde halletmek isteyenler için uygun bir seçenek. Özellikle yoğun iş temposu ve günlük hayatın koşuşturması nedeniyle ev temizliği yapmaya yeterli zamanı olmayanlar için ideal. Ayrıca, evinde küçük çocuk veya evcil hayvan bulunanlar için de uygun bir seçenek, çünkü robot süpürge toz, kir ve evcil hayvan tüylerini hapsedebilir ve evinizi temiz ve sağlıklı bir ortama dönüştürebilir. Üçgen tasarımı sayesinde, köşelerdeki ve dar alanlardaki kirleri ve tozları bile yakalayabilir ve sessiz motoru ile rahatsızlık vermeden temizlik yapabilir.
Ürünü İncele
Electrolux Pure i92 PI92-6DGM Üçgen Tasarımlı Robot Süpürge yorumları

“Electrolux’ün 100 yıllık süpürme deneyimine güvenerek denemeye karar verdim. İnanılmaz şaşırttı beni. Giremeyeceğini düşündüğüm yatak, büfe altlarına bile girerek temizliyor ve çok ciddi bir çekim kuvveti var. Üçgen tasarımı ve geniş emme ağzı sayesinde köşelerde ve duvar kenarlarında oldukça etkili.”

“Hareket ve manevra kabiliyetine bayıldım. Çekim gücü de çok iyi. Aşırı iyi bir ürün. Doğru karar vermişim. Evimde gören herkes de bayılıyor. Herkese tavsiye ediyorum alın aldırın diye. Memnun kalacağınızdan eminim.”

13. Yaşantınıza pratiklik katın: Homend Alex Laser 1282H Siyah Robot Süpürge

Homend Alex Laser 1282H Siyah Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

Laser Lidar özelliği sayesinde temizlik yapacağı evin milimetrik haritasını çıkarabiliyor.

Sessiz çalışma özelliğiyle evdekileri rahatsız etmiyor.

Yükseklik sensörü sayesinde merdivenleri kolayca algılayıp düşmekten kaçınıyor.

Electrolux Pure i92 PI92-6DGM Üçgen Tasarımlı Robot Süpürge, son derece kullanışlı bir ev aleti. Üçgen şekli sayesinde köşeleri ve dar alanları rahatlıkla temizleyebiliyor. Ayrıca, zeminleri hassas bir şekilde temizleyebilen yüksek performanslı bir motor ve farklı yüzeylere uygun farklı temizlik modları sayesinde, hem sert hem de halı zeminleri kolayca temizleyebiliyor.
Pure i92, akıllı telefonunuzdan kontrol edebileceğiniz, akıllı bir robot süpürge. Bu, özellikle işten veya seyahatten uzakta olduğunuzda kullanışlıdır. Ayrıca, üç farklı temizlik modu ve planlanmış temizlikler için bir saat programı seçeneği sunar. Böylece, evinizi temiz tutmak için sadece birkaç düğmeye basarak veya akıllı telefonunuzdan birkaç dokunuşla işleri yönetebilirsiniz.
Kimler almalı?
Homend Alex Laser 1282H Siyah Robot Süpürge, özellikle yoğun iş temposu olan ve ev temizliği için yeterli zamanı olmayan kişiler için uygun bir seçenek. Robot süpürge, akıllı bir navigasyon sistemi ile donatılmıştır ve programlanmış rotaları takip ederek evinizi en verimli şekilde temizler. Bu nedenle, kullanıcılarının ev temizliği ile ilgili zaman ve çaba tasarrufu yapmalarını sağlar. Ayrıca, robot süpürge, alerjik reaksiyonlara neden olan toz ve alerjenleri de hapsedebilir, bu nedenle alerjik hassasiyeti olanlar için de uygun.
Ürünü İncele
Homend Alex Laser 1282H Siyah Robot Süpürge yorumları

“Kedilerimiz var ve bebek beklediğimiz için almıştırk. Gerçekten yerde tek bir toz bile bırakmıyor. Güçlü modda açınca sesi biraz yüksek gelebilir ama iyi temizlediği için önemli değil bence. 90 metrekare evi en güçlü modda temizlemesi bir saati geçiyor. Terlik, kablo gibi şeyleri yerde bırakmazsanız takılma gibi sorunlar yaşamıyorsunuz.”

“Ürün harika. Her eve lazım. En güzel yanı evde yokken de evi temizleyebiliyorsun. Geç kalmadan alın derim.”

14. Uzun çalışma süresi: Anker Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge

Anker Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge öne çıkan özellikleri

250 ml kapasitesindeki geniş su haznesiyle 140 dakika boyunca paspas yapabiliyor.

Çift türbinli hava akışı sağlayarak evcil hayvan tüylerini başarıyla yakalayabiliyor.

Mobil uygulama üzerinden robot süpürgenin girilmesi istenmeyen banyo ve çocuk odası gibi alanlar kolayca belirlenebiliyor.

Anker Eufy Robovac X8 Hybrid, akıllı ev temizleme teknolojilerindeki son gelişmelerden biri olarak öne çıkıyor. Bu robot süpürge, her türlü yüzeyde mükemmel temizlik performansı sunmak için tasarlanmıştır. Geleneksel elektrikli süpürgelere göre daha sessiz çalışan ve daha az enerji tüketen bu robot süpürge, evinizi temizlemek için otomatik olarak hareket eder. Evinizdeki tüm odaları, halıları ve zeminleri kolayca temizleyebilen Robovac X8 Hybrid, tüm zemin tiplerinde mükemmel temizlik sağlar.
Bu robot süpürge, hem 2D hem de 3D haritalama teknolojilerine sahip olduğu için daha etkili bir temizlik performansı sunar. Ayrıca, sesli komutlarla veya akıllı telefon uygulamasıyla yönetilebilen Wi-Fi bağlantısı ile kontrol edilebilir. Bu özellikler, evinizi temizlemenin yanı sıra, süpürgenizi yönetmenizi de kolaylaştırır.
Eufy Robovac X8 Hybrid, akıllı ev temizleme teknolojileri arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Kolay kullanımı, mükemmel temizlik performansı ve akıllı özellikleri sayesinde, ev temizliği konusunda size büyük kolaylık sağlayacak. Ancak, bu robot süpürgenin fiyatı biraz yüksek olabilir, ancak yine de yatırım yapmaya değer bir ürün olabilir.
Kimler almalı?
Anker Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge, evlerinde temizlik yapmak isteyen ancak zamanı kısıtlı olan ve manuel temizlik işlerinden bıkmış olan herkes için uygun bir seçenek. Özellikle, evcil hayvan sahipleri, alerjisi olanlar veya büyük bir evde yaşayanlar için ideal çünkü robot süpürge evdeki tüm katları tarayarak toz, kir ve evcil hayvan tüylerini hapsedebilir. Ayrıca, akıllı navigasyon sistemi ve engel algılama sensörleri sayesinde, robot süpürge mobilyalarınıza veya duvarlarınıza zarar vermeden hareket edebilir. Sonuç olarak, Anker Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge, ev temizliğinizi kolaylaştırırken size zaman kazandırır ve evinizin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar.
Ürünü İncele
*Anker Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumları

15. Geniş alanlar için: Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge

Modelin öne çıkan özellikleri

Amazon Alexa ve Google Asistan desteği bulunan ürün, sesli komutları hızlıca algılayıp uygulayabiliyor.

Evi akıllı şekilde tarayıp haritalar oluşturabilen model, uygulama üzerinden kullanıcıların çeşitli çalışma programları seçmelerine imkân tanıyor.

3000 Pa emiş gücü ve dört farklı aşama sunarak istenen ayarın kolayca belirlenmesini sağlıyor.

Yeedi Vac Station, akıllı çöp istasyonu ile donatılmış bir robot süpürge ve mop cihazıdır. Bu cihaz, ev temizliği yaparken zaman ve emek tasarrufu sağlamak için tasarlanmıştır. Benzersiz özelliklerinden biri, kendi kendine boşaltma ve temizleme özelliği sayesinde, kullanıcıların cihazı sık sık boşaltmak veya temizlemek için uğraşmasına gerek kalmadan daha uzun süre kullanmasını sağlar.
Yeedi Vac Station, diğer birçok robot süpürge ve mop cihazından daha güçlü bir emiş gücü sunar. Bu sayede, halılar, ahşap zeminler ve fayans gibi farklı zemin türlerindeki kiri ve tozu kolayca temizler. Ayrıca, cihazın etkili bir filtre sistemi sayesinde, havadaki toz ve alerjenlerin dağılmasını engeller ve evdeki hava kalitesini arttırır.
Cihazın akıllı telefon uygulaması, kullanıcılara cihazın nerede olduğunu, hangi alanların temizlendiğini ve ne zaman temizlik yapılacağını programlamalarına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar uygulama üzerinden cihazı uzaktan kontrol edebilir, temizlik modlarını ve emiş gücünü ayarlayabilirler.
Kimler almalı?
Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge, temizliği daha kolay hale getirmek isteyen ve teknolojik yeniliklere ilgi duyan herkes için uygun bir seçenek olabilir. Özellikle yoğun iş temposu veya evde vakit geçirmek için sınırlı zamanı olan kişiler, bu robot süpürgeyi tercih edebilirler. Ayrıca, alerji ve astım hastaları için de uygun bir seçenek, zira toz ve kirleri hapsederek evin havasını temiz tutabilir. Çöp istasyonu sayesinde de süpürge torbalarının sık sık değiştirilmesine gerek kalmaz, bu da kullanımı daha da pratik hale getirir.
Ürünü İncele
Yeedi Vac Station Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge kullanıcı yorumları

“Uygulamada harita üzerinde belli bir alan veya oda seçilerek temizleme yaptırılabiliyor. Manuel yönlendirme bulunmuyor. Vakum gücü, mop damlatma ayarı vb. ayarlar uygulamada bulunuyor. Ayrıca rahatsız etmeyin, sürekli temizlik, oto.derin emme, oto boşaltma gibi ayarları var. Periyodik temizlik için istediğiniz gibi programlayabiliyorsunuz. Yarım şarjla 50/60 m2 alanı rahatlıkla süpürebiliyor. Uygulamada kaç metrekare alanı kaç dakikada temizlediği anlık olarak gösteriliyor.”

“Artıları: emiş gücü yüksek. Haznesini istasyona tam boşaltabiliyor. Yerini bulma konusunda sorun yok. Tasarım güzel. Malzeme kalitesi fena değil. Yedek torbası var. Eksileri: Haritalama güzel yapıyor ama çarpa çarpa ilerliyor. Uygulaması kötü. Mop yetersiz. Çoklu harita özelliği yok. Sonuç olarak fiyat performans. Alınır mı? Alınır. Bu fiyata daha iyisi alınmaz, zaten yok.”

16. Halılarınız için endişelenmeyin: Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge

Modelin öne çıkan özellikleri

Dahili halı algılama özelliği sayesinde paspas yaparken halılara yaklaştığında çalışma durumunu değiştirebiliyor.

Yerleşik sensörleri sayesinde farklı zemin tiplerini kolayca analiz edip en uygun programda çalışabiliyor.

2500 Pa yüksek emiş gücü; kir ve kırıntıları anında temizliyor.

Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge oldukça etkileyici bir cihaz. Bu robot süpürge ve mop kombinasyonu, evinizi zahmetsizce temizlemek için tasarlanmıştır. Akıllı sensörleri sayesinde, engelleri algılayarak etrafında dolaşır ve köşelerdeki kirleri bile temizler. Ayrıca, 2700 Pa’lık emiş gücü sayesinde, tüylerden toz tanelerine kadar her şeyi emebilir.
Mop işlevi de oldukça etkileyici. Yeedi Mop Station DVX46, yüksek hızda dönen bir su deposu kullanarak yerleri nemlendirir ve inatçı lekeleri bile kolayca temizler. Ve en iyisi, cihaz, temizlik bittiğinde kendini şarj istasyonuna otomatik olarak geri döndürür. Böylece, her zaman hazır ve kullanıma hazır olur.
Kullanıcı dostu bir uygulama aracılığıyla cihazın kontrolü de oldukça kolaydır. İster evde olun, ister uzakta olsun, cihazı telefonunuzdan kontrol edebilir ve temizliğin tam olarak nereye kadar yapıldığını bile görebilirsiniz. Tüm bunları göz önüne alarak, Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge, evinizi temiz tutmak için harika bir seçenek olabilir.
Kimler almalı?
Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge, ev temizliği konusunda zaman kazanmak isteyen ve günlük temizlik işlerini kolaylaştırmak isteyen herkes için uygun bir seçenek. Özellikle, evinde evcil hayvan besleyenler, çocuklu aileler veya yoğun iş temposu nedeniyle temizlik yapmak için yeterli zamanı olmayanlar için ideal. Robot süpürge ve moplama işlevleri ile donatılmış olan bu cihaz, evinizdeki tüm yüzeyleri etkili bir şekilde temizler ve akıllı navigasyon sistemi sayesinde mobilyalara ve engellere çarpmadan hareket eder. Ayrıca, akıllı mop istasyonu sayesinde moplama işlemi de kolaylaştırılır. Sonuç olarak, Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge, ev temizliğinde pratik ve kullanışlı bir çözüm arayan herkes için uygun<
Ürünü İncele
Yeedi Mop Station DVX46 Akıllı Mop İstasyonlu Robot Vacuum & Mop Süpürge kullanıcı yorumları

“vSLAM olduğundan siyah süpürgelikleri görünce tosluyor, siyah mobilya ayakları da buna dahil. Onun dışında vaatlerini gerçekleştiriyor. Evde temizliği artık sadece robota yaptırıyoruz, muhteşem siliyor.”

“Üründeki malzeme kalitesi gayet yerinde olmuş, ilk göze çarpan detayı buydu. Ünite ebatları yer işgal edici büyüklükte değil. Her şeyi kendi yapıyor. İlk kurulum kolay, çekiş gücü gayet iyi. Tek eksisi rulo fırçası; fazlaca yünlü halıları pek sevmedi. Diğer tüm özellikleri tatmin edici. Telefon uygulaması Türkçe. İmkân varsa yedek fırça ve temizleme pedleri de sipariş verilmeli.”

17. Evinize akıllı bir dokunuş: Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge Akıllı Süpürme ve Paspaslama

Modelin öne çıkan özellikleri

Akıllı haritalama ve hassas navigasyon özellikleri sayesinde en verimli temizlik rotalarını tespit edebiliyor.

Yüksek manevra kabiliyeti sayesinde engellerden kolayca kaçabiliyor.

7/24 farklı çalışma planları belirleyebiliyor.

Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge, akıllı süpürme ve paspaslama özellikleriyle oldukça kullanışlı bir ev temizlik aracıdır. İster halı, ister ahşap zemin olsun, bu robot süpürge, farklı yüzey türlerinde mükemmel bir temizlik sağlamak için tasarlanmıştır.
Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge, yüksek teknoloji sensörleri sayesinde evinizin her köşesine kolayca ulaşır ve toz, saç, kir gibi küçük parçacıkları tamamen ortadan kaldırır. Ayrıca, su haznesi sayesinde, paspaslama özelliği ile zeminleri de temizler. Paspas bölümü, robotun alt tarafında bulunur ve suyu dengeli bir şekilde dağıtarak zemini nemlendirir. Bu sayede, zemindeki lekeler ve kirler kolayca temizlenir.
Bu robot süpürge, ayrıca akıllı bir navigasyon sistemine sahiptir. Yapay zeka teknolojisi sayesinde, evinizi tamamen tarar ve engelleri algılar. Böylece, evin her yerinde eşit bir temizlik sağlar. Ayrıca, akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir ve zamanlama özelliği ile temizlik işlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.
Kimler almalı?
Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge Akıllı Süpürme ve Paspaslama özellikleri ile geniş bir kullanıcı kitlesi için uygun bir seçenek. Özellikle evde evcil hayvan besleyenler için idealdir. Robot süpürge, güçlü motoru sayesinde evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir ve evinizi temiz tutar. Ayrıca, akıllı navigasyon sistemi sayesinde, tüm odaları tarayarak en verimli şekilde temizlik yapar. İşini yaparken sessiz bir şekilde hareket eder ve evinizi temiz tutmak için size zaman kazandırır. Sonuç olarak, Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge, temiz bir ev isteyen herkes için harika bir seçenektir, ancak özellikle evcil hayvan sahipleri için önerilir.
Ürünü İncele
Hoover H-GO 300 HYDRO 2’si 1 Arada Robot Süpürge Akıllı Süpürme ve Paspaslama kullanıcı yorumları

“Ürünü annem için aldım, daha önce markasından memnun kalmamız ve süpürge konusunda iyi olması kararımı etkiledi. Süpürmesi ve silmesi gerçekten çok iyi. Haritası ve uygulaması yok, uzaktan kumandası var, şarj istasyonunu kendisi buluyor, süpürme-silme rotası gayet düzgün, boş yer bırakmıyor. Turbo modda bir saatten fazla çalışıyor. Sonuç olarak, hem süpürme hem silme yapan ve haritasız bir model isteyenler için mükemmel ürün.”

“Artıları: temizlik tatmin edici, mop tatmin edici, halıya kilime takılma yapmıyor. Biri iki cm yüksekliğe çıkabiliyor. Evde kedi var, inanılmaz tüy toz topluyor evden. Eksileri: harita uygulaması yok. Oturduğunuz yerden ya da iş yerinizden temizlik başlatamıyorsunuz. Ben bu özelliğe fazla para vermek istemediğim için temizliği başlatıp evden çıkıyorum, döndüğümde temizlenmiş ve şarj ünitesine dönmüş olarak buluyorum. Sesi rahatsız edici değil.”

18. Akıllı temizliğin keyfini çıkarın: Arzum AR4304 Robotek X4 LDS Akıllı Robot Süpürge

Modelin öne çıkan özellikleri

Akıllı haritalama sistemi sayesinde her odada etkin temizlik performansı sergiliyor.

Süpürme işlemi sırasında halı üzerine çıktığında otomatik olarak emiş gücünü yükselterek en derinlere sıkışmış kir ve kırıntıları süpürebiliyor.

Tam dolu şarjla 150 dakika boyunca temizlik yapabilen ürün, şarjı azaldığında otomatik şekilde şarj ünitesine dönebiliyor.

Arzum AR4304 Robotek X4 LDS Akıllı Robot Süpürge, ev temizliği için harika bir seçenek. LDS sensör teknolojisi sayesinde, süpürge evinizin içinde hareket ederken çevresindeki nesneleri algılayabilir ve onlardan kaçınarak daha verimli bir temizlik yapabilir.
Süpürge ayrıca akıllı bir yol planlama sistemine sahiptir. Bu sayede, evinizin farklı bölümlerine gidebilir ve engelleri atlayarak temizliği tamamlayabilir. Ayrıca, süpürgeyi cihazın üzerindeki düğmelerden veya bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.
Süpürge ayrıca yüksek emiş gücüne sahip bir motor ile donatılmıştır ve çift yan fırçaları sayesinde kenarlardaki tozları ve kiri de temizleyebilir. Ayrıca, ses seviyesi oldukça düşüktür, bu da rahatsız edici gürültülerden kaçınmanızı sağlar.
Kimler almalı?
Arzum AR4304 Robotek X4 LDS Akıllı Robot Süpürge, ev temizliğinde pratiklik ve kolaylık arayan herkes için uygun bir seçenek. Özellikle evlerinde evcil hayvan besleyenler veya sık sık evlerinde konuk ağırlayanlar için ideal. Akıllı navigasyon sistemi ve çarpışma sensörleri sayesinde, evdeki mobilyalara ve engellere zarar vermeden en verimli şekilde temizlik yapar. LDS sensör teknolojisi ile zeminin şeklini ve boyutunu algılar ve temizlemesi gereken alanları belirler. Ayrıca, kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştırmak için programlanabilir işlevlere sahiptir. Sonuç olarak, Arzum AR4304 Robotek X4 LDS Akıllı Robot Süpürge, pratik, etkili ve kullanımı kolay bir temizlik aracıdır ve ev temizliğinde zaman ve çaba tasarrufu sağlar.
Ürünü İncele
Arzum AR4304 Robotek X4 LDS Akıllı Robot Süpürge kullanıcı yorumları

“Kesinlikle anlatıldığı gibi şarjı hemen bitmiyor. Evim 100 metrekare. Tamamını süpürdü ve hala da şarjı vardı. Çekim gücü gayet güzel. Kedi kumu, çekirdek, saç kıl ne varsa çekiyor. Çift fırçalı olması ekstra güzel. Biz çok memnun kaldık. Türkçe konuşması da çok iyi. Evcil hayvanı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.”

“Haritalama özelliği çok pratik. 165 metrekare evi haritalandırdıktan sonra temizlemesi yaklaşık 110 dakika sürdü. İçinden çıkan toz gerçekten şaşırtıyor. Telefon uygulaması gayet pratik. Mop özelliğini kullanmadım henüz. Halı vb. takılması olmadı. Fiyatına göre çok iyi bir robot süpürge.”

19. Mikrop ve bakterilere yer yok: ROBX R7 UV Sterilizasyon Akılı Çöp Boşaltma Üniteli Vacuum & Mop Robot Süpürge

Modelin öne çıkan özellikleri

Antibakteriyel sterilizasyon sağlayarak evleri hijyenik tutuyor.

5200 mAh yüksek kapasiteli batarya, uzun saatler boyunca temizlik yapılmasını sağlıyor.

Lidar sensör sayesinde evin yapısını otomatik olarak hızlıca tarayıp haritalandırabiliyor.

ROBX R7 UV Sterilizasyon Akılı Çöp Boşaltma Üniteli Vacuum & Mop Robot Süpürge, ev temizliği konusunda oldukça etkili bir seçenek. İki farklı işlevi bir arada sunan bu robot süpürge, hem vakum hem de mop yapabilme özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca, UV sterilizasyon teknolojisi sayesinde de evinizin hijyenik olmasına yardımcı oluyor.
ROBX R7, akıllı teknolojisi sayesinde evinizin haritasını oluşturarak en etkili temizlik stratejisini belirliyor. Kullanıcı dostu bir mobil uygulama ile yönetilebilen bu robot süpürge, evinizin her köşesine ulaşarak kusursuz bir temizlik sunuyor. Ayrıca, çöp boşaltma ünitesi sayesinde süpürdüğü kiri ve çöpleri otomatik olarak atabilmesi de oldukça pratik bir özellik.
Ancak, ROBX R7’nin bir dezavantajı da var. Fiyatı diğer robot süpürgelere göre biraz daha yüksek olması, bütçesi sınırlı olanlar için bir dezavantaj olabilir. Bununla birlikte, ürünün sunduğu özellikler ve kalite, fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor.
Kimler almalı?
ROBX R7 UV Sterilizasyon Akılı Çöp Boşaltma Üniteli Vacuum & Mop Robot Süpürge, ev temizliğine önem veren ve teknolojiyi kullanarak daha etkili bir temizlik yapmak isteyen herkes için uygun bir seçenek. Özellikle, çalışan ve zamanı sınırlı olan bireyler için harika bir yardımcı. Ayrıca, evcil hayvan sahipleri veya alerjisi olanlar için de idealdir, çünkü toz, kir ve evcil hayvan tüyleri gibi alerjenleri hapsederek evin havasını temiz tutar. Ayrıca, akıllı sensörleri ve navigasyon sistemi sayesinde evinizi çarpışma veya zarar vermeden temizler. ROBX R7, güçlü vakum gücü ve moplama özelliğiyle de dikkat çekmektedir ve evinizi temiz, hijyenik ve sağlıklı bir ortama dönüştürmek için etkili bir araç.
Ürünü İncele
ROBX R7 UV Sterilizasyon Akılı Çöp Boşaltma Üniteli Vacuum & Mop Robot Süpürge kullanıcı yorumları

“Ürünüm hızlı geldi, çok iyi paketlenmişti. İlk başlattığımızda biraz kafası karıştı eksik süpürdü yerine dönemedi. İkinci kullanışta evi daha iyi haritaladı. Benim evim dubleks. Üst katı da haritaladı. Tam 5 haritalama özelliği varmış onu öğrendik. Şimdilik memnunum.”

“Kesinlikle çok başarılı bir süpürge, çok araştırdım sonunda bu modelde karar kıldım. Bence kesinlikle toz toplama üniteli tercih etmek lazım. Robx müşteri hizmetleri son derece ilgili. Bir platformda yaptığım yorum üzerine bile hemen dönüş sağladılar. Cihaz hiç sert çarpma yapmıyor, günlük süpürme ihtiyacı için oldukça yeterli, ben kesinlikle tavsiye ediyorum.”

20. Bildiğim markadan şaşmam diyenlere : Arçelik Robo RS 3121 Imperium Robot Süpürge

Modelin öne çıkan özellikleri

2000 Pa motoru ile güçlü temizlik sağlıyor.

3 farklı temizlik modu ile çok kirli olmayan alanlarda şarjdan tasarruf sağlayabiliyor.

Gyro teknolojisi sayesinde evin yapısını otomatik olarak hızlıca tarayıp engellerden kaçınabiliyor.

Arçelik Robo RS 3121 Imperium Robot Süpürge oldukça iyi bir seçenek. İlk olarak, robot süpürge, evinizdeki tüm katları süpürebilir ve tozları ve kirleri hapsedebilir. Bu, ev temizliğinizi çok daha kolay hale getirir ve size zaman kazandırır.
Robot süpürge, akıllı bir navigasyon sistemi kullanarak odalarınızı tarar ve daha sonra programlanmış bir rotayı takip ederek en verimli şekilde temizlik yapar. Ayrıca, çarpışma önleyici sensörler sayesinde mobilyalarınıza veya duvarlarınıza zarar vermeden hareket eder.
Robo RS 3121 Imperium, oldukça sessiz bir motorla donatılmıştır, bu nedenle evinizde rahatsız edici bir gürültü yaratmaz. Ayrıca, evcil hayvan sahipleri için harika bir seçenek, zira robot süpürge, evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir.
Kimler almalı?
Arçelik Robo RS 3121 Imperium Robot Süpürge, evlerinde sık sık temizlik yapmak isteyen, zaman kazanmak isteyen ve bunu yaparken çaba harcamak istemeyen kişiler için uygun bir seçenek. Ayrıca, evcil hayvan sahipleri için de harika bir seçenek, zira robot süpürge evcil hayvan tüylerini ve diğer alerjenleri hapsedebilir. Özellikle büyük evlerde yaşayanlar için de oldukça pratik bir seçenek, zira robot süpürge, evin tüm katlarını otomatik olarak süpürebilir. Ayrıca, akıllı navigasyon özelliği sayesinde, evinizdeki her köşeyi keşfederek en etkili şekilde temizlik yapar.
Ürünü İncele
Arçelik Robo RS 3121 Imperium Robot Süpürge kullanıcı yorumları

En iyi robot süpürge markası hangisi? Emiş gücü en yüksek robot süpürge hangisi? En iyi robot süpürge tavsiye ve önerileri…
Hayatına teknolojik ürünlerle kolaylık ve işlevsellik katmayı sevenlerin en çok tercih ettiği ürünlerin başında gelen robot süpürgeler, ev temizlemeye zaman bulamayanların imdadına hızla yetişiyor. Robot süpürgelerin akıllı haritalama yapan, otomatik şarj olan, uygulama üzerinden kontrol edilebilen ve sessiz çalışan birçok modeli bulunuyor. Ayrıca çocuklu ve evcil hayvanlı evler için emniyet kilidi bulunan modeller de üretiliyor. Robot süpürge seçiminde modelin özelliklerinin yanı sıra tasarımı da önemli rol oynuyor. Birçok başarılı marka hem özellik hem tasarım açısından son derece zengin cihazlar üretiyor. En çok tercih edilen modeller arasında ise Xiaomi robot süpürge, Fakir robot süpürge, Arçelik robot süpürge, Tefal robot süpürge ve Beko robot süpürge geliyor. Hazırsanız bu modelleri keşfedelim.
En çok tercih edilen robot süpürge hangisi?
Piyasada her bütçeye ve isteğe göre robot süpürge modelleri bulunuyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve önerilen en iyi robot süpürge markaları ise şu şekilde sıralanıyor; Xiaomi, Roborock, iRobot, Tefal, Anker Eufy, Fakir ve Yeedi. Bu markalar her bütçeye uygun modeller üretmeleri sayesinde kullanıcılarından tam not alıyor.
Robot süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?
Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gereken özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Ürün tipinin istediğiniz kullanıma uygun olması. Bazı robot süpürgeler sadece süpürme özelliğine sahipken bazı modeller hem süpürme hem de paspas yapma özelliğine sahiptir. Öncelikle hangi tipteki ürünü istediğinize karar vermelisiniz.
Emiş gücü. Robot süpürgelerin emiş güçleri genellikle 2000-4000 Pa arasında olmasına rağmen daha güçlü bir süpürge arayan kullanıcılar için 10000-12000 Pa emiş gücüne sahip robot süpürgeler de bulunmaktadır.
Çalışma süresi. Robot süpürge alırken en çok dikkat edilen konulardan biri çalışma süresidir. Evin büyüklüğüne ve süpürgenin çalıştırılma sıklığına göre kullanıcılar farklı modellere yönelirler. Ortalama olarak bir robot süpürgenin çalışma süresi 120-160 dakika arasında değişmektedir.
Şarj süresi. Süpürgenizin tam şarja ulaşması için şarj olması gereken süre de robot süpürge alırken dikkat edilmesi gereken konular arasındadır.
Pil kapasitesi. Bir robot süpürgenin pil kapasitesi ne kadar yüksekse çalışma süresi de o kadar uzun olacaktır.
Haritalama ve navigasyon. Robot süpürgelerin olmazsa olmazı haritalama sistemi ve navigasyonlarıdır. Eğer navigasyonu olmayan bir süpürge seçerseniz sensörleri düzgün çalışmayacaktır ve bu sebeple temizlikten istenilen verim alınmayacaktır. Süpürgenizin daha akıllı bir biçimde temizlik yapmasını istiyorsanız navigasyonunun yanında haritalama özelliği de olan modellere bakmanız daha sağlıklı olacaktır.

En memnun kalınan robot süpürge hangisi?
2023 itibarıyla en çok tercih edilen süpürgeler Roborock, Eufy, Xiaomi ve iRobot markalarının robot süpürgeleridir.
Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

,#Akıllı #evlerin #olmazsa #olmazı #iyi #robot #süpürge #tavsiye #markaları
İçeriklerimizi Paylaş Butonlarından Sosyal Medya Paylaş Butonlarından Paylaşınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın