Kapalıçarşıda fiyat pazarlığında ortalık karıştı

Kapalıçarşıda fiyat pazarlığında ortalık karıştı


26.06.2023 19:23
Son Güncelleme: 26.06.2023 19:23Turist ile esnaf tartışmasında tansiyon yükseldi. Kapalıçarşı bir anda savaş alanına döndü.
Görüntüler günde milyonlarca turistin ziyaret ettiği Kapalıçarşı’dan. Öğle saatlerinde Kapalıçarşı’yı ziyarete gelen bir turist kafilesi fotoğraf çekinmek için bir iş yerine geldi. Ardından turistler kostümleri giydi, fotoğraflarını çekildi. Ne olduysa sıra ücreti ödemeye gelince oldu. Turistler içeride yaklaşık 40 fotoğraf çekindi ama 1 fotoğraf ücreti olan 5 euro ödeyip çıkmak istediler. İş yeri sahibi ile sözlü olarak başlayan tartışmada ortalık savaş alanına döndü. Taraflar birbirine tekme tokat saldırdı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.
Kavganın yaşandığı iş yeri sahibi ise “biz haklıyız” diyor. “Parayı vermeden fotoğrafları alıp çıkmak istiyor bizim personel de elini uzatıyor ya para ya da fotoğrafları diyor.”Tekmeli yumruklu kavgada her iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu. Çarşı esnafı ise Kapalıçarşı’da bu tür olayların yaşanmamasını istiyor.Kadıköy’de keserli kavga

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın