12 Mayıs Hangi Burç? 12 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri…

12 Mayıs Hangi Burç? 12 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri…

 12 Mayıs Hangi Burç? 12 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu Ve Ortak Özellikleri...

 

 

12 Mayıs Hangi Burç?

12 Mayıs doğumlu kişilerin Boğa burcu olduğu ve bu burcun özelliklerini taşıdığı bilinmektedir. 22 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında dünyaya gelen kişileri de Boğa burcuna sahiptir. Boğa burcunun insan ilişkileri oldukça güçlü ve sosyal yönden zengin bir karaktere sahiptir.

12 Mayıs Tarihinde Doğanların Burcu ve Ortak Özellikleri

 Boğa burcu olanların hedefleri doğrultusunda ilerlediği ve tüm dikkatlerini bu yönde topladığı görülmektedir. Sahip oldukları şeye tamamen benimseme durumu yaşam gerçeklerinden biridir. Güvenilir olan Boğa burcu insanları, herkese yardım etmekten hoşlanır.

 Yaşamları boyunca karşısındaki kişilerden de güven ararlar. Bu nedenle kendilerini riske atmaktan kaçınırlar. Amaçladıkları işler hususunda gösterdikleri sabır, kimi zaman diğer kişileri çatlatacak kadar ileri olabilir. Tüm bunlara rağmen çevresi tarafından sıkça aranılan ve oldukça sıcakkanlı insanlar olduğu görülmektedir.

 Sürekli somut konular ile uğraşmayı severler. Bununla birlikte doğada yer alan olaylardan örneklemelerle hayatını başarılı bir şekilde yürütmektedirler. Boğa burçları inatçı sabırları ve sosyal yaşamdaki kesin kararlılıkları ile bilinen kişiler olarak karşımıza çıkar. Dışarıdan sert bir görünüme sahiptirler. Ancak buna rağmen iç dünyaları oldukça uyumlu ve naif kişiliği ile doludur.

 12 Mayıs Yükseleni 

 Boğa burcu yükseleni uyumlu olmaları ve tartışmalardaki sakinlikleri ile tanınırlar. Bununla birlikte yükseleni Boğa olan kişiler genellikle kararlı ve ısrarcı bir görünüm sergilemektedir. Güçlü kararlar ile iş hayatında sağlam adımlar atarak iyi analiz etmeyi severler. Boğa burcu yükselenine sahip insanların vizyonu oldukça geniş ve öngörülüdür.

 Boğa Burcu Diğer Özellikleri

Grup: Toprak/sabit/negatif

Renk: Ateş pembe, eflatun, açık mavi

 Yönetici Gezegen: Venüs

Uğurlu Taş: Elmas

Şanslı Gün: Cuma

 Şanslı Sayı: 6

Karşıt Burç: Akrep

 Metal: Bakır

 Şehirler: Newyork, Leipzig, Rodos, Dublin

Çiçekler: Menekşe, pembe gül, şebboy, pembe karanfil

Ağaçlar: Dişbudak, asma incir, elma, selvi, armut, kayısı badem, eğreltiotu

 

 

 

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın